Шановні читачі тижневика «Українське слово»!

1 травня 2013 р. виповнилося 80 років від дня появи в далекому Парижі першого числа часопису «Українське Слово». Олександр Бойків, Микола Сціборський та генерал Капустянський чи не найбільше причетні до появи «Українського слова». Невідомо, чи усвідомлювали собі ініціатори такого задуму, яке важливе призначення буде нести часопис для українства у багатьох країнах світу впродовж декількох поколінь.

«Українське Слово» вистояло у боротьбі з несприятливими економічними обставинами 30-х років у Франції, з німецькими окупантами Парижа, Києва, від терору яких у Бабиному Яру полягли редактори газети Іван Рогач, героїчна Олена Теліга. Справу газети продовжували Олег Ольжич, Д. Андрієвський, М. Ситник, Є. Онацький, Олег Штуль -Жданович.

Зусиллями Миколи Плав’юка, Аркадія Жуковського, Володимира Малиновича та інших патріотів, «Українське Слово»  знову повернулося в Україну, якій воно служило скрізь і завжди. В чому була сила його? В тому,що воно було справді українським і в тому, що воно було потрібним українцям, розкиданим по світу, але тим, які не забули свою Землю і свою Кров.

У свій ювілейний рік «Українське Слово»,як і вся країна в кризовий період, потерпає від фінансових труднощів. Просимо Вас допомогти газеті, не допустивши до припинення діяльности такого славного часопису! Адже газета залишається важливою та потрібною українцям — читачам в Україні і в світі!

Ми звертаємося до читачів газети, меценатів, організацій та комерційних структур, до українських патріотів, які сприймають видання газети як нашу спільну, патріотичну, історичну справу на користь українству в розбудові демократичних державних засад. Очікуємо на ваше розуміння, підтримку і допомогу.

Редакція газети «Українське Слово»

Ви тут: Головна УС 2013 № 20 (3631) 15–21 травня 2013 року Шановні читачі тижневика «Українське слово»!