Click here to send us your inquires or call (852) 36130518
Click here to send us your inquires or call (852) 36130518
Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

№ 17 (3628) 24–30 квітня 2013 року

Биківнянські могили волають

01На початку цього року створена при Київському товаристві політв’язнів і репресованих Громадська група сприяння Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили» на своєму виїзному засіданні зробила огляд виконаних робіт на території заповідника.

Детальніше...

Безчинства московської церкви в Шишаках

02Шостого квітня 2013 року, в суботу, з благословіння архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора УПЦ КП у селище Шишаки Полтавської области привезли чудотворну ікону святої Варвари із часточками мощей. Цій святій поклоняються віряни як православної, так і католицької церков.

Детальніше...

Шановні читачі тижневика «Українське Слово»!

1 Травня 2013 р. виповниться 80 років від дня появи в далекому Парижі першого числа часопису «Українське Слово». Олександр Бойків, Микола Сціборський та генерал Капустянський чи не найбільше причетні до появи «Українського слова». Невідомо, чи усвідомлювали собі ініціатори такого задуму, яке важливе призначення буде нести часопис для українства у багатьох країнах світу впродовж декількох поколінь.

Детальніше...

Щодо подій у Бердичеві

Засоби масової інформації оприлюднили подію, яка відбулася у Бердичеві, де троє осіб побили чоловіка вірменської національности. І хоча сам факт побиття стався ще 10 квітня, масового розголосу ситуація стала набувати від 16 квітня, коли до тиражування долучились кілька загальноукраїнських телеканалів.

Детальніше...

Кому болять сльози українських заробітчан?

Парламентські слухання «Українська трудова міграція: стан, проблеми та шляхи їх вирішення» відбудуться 3 липня 2013 року.

Детальніше...

Доземний уклін лицареві нації Максимові Чайці

03-1Чотири роки тому, 17 квітня 2009 року, в Одесі від рук представників екстремістської проросійської організації «Антифа» загинув 21-річний студент Одеського національного університету, активіст молодіжної організації «Січ» («Слава і честь») Максим Чайка. Загибель активіста сколихнула громадськість України. У день похорону його друзі, соратники та однокурсники провели у місті багатолюдний марш пам’яти. Вони заявили, що Максима вбито з політичних мотивів — як борця за утвердження національної ідеї й розбудову Незалежности України.

Детальніше...

Про ознаки апартеїду в Україні

Генеральному секретарю

Організації Об’єднаних Націй

п. Пан Гі Муну

Детальніше...

«Збільшення кількости студентів на одного викладача до вісімнадцяти»

04Саме таку назву має МОН № 1/9–239 від 03.04.2013 р., виконання якого планувалося обговорити на засіданні Ради ректорів Київського вузівського центру 10 квітня. Проте, по-перше, поки що не вдалося достеменно з’ясувати, хто саме поза Міністерством освіти і науки це лист бачив. Адже він навіть не розміщений на сайті МОН. По-друге, виконання цього документа так і не було обговорене. Присутній на засіданні Дмитро Табачник обмежився фразою про те, що Комітет Верховної Ради України з питань науки та освіти вводить в оману громадськість, стверджуючи, що у країнах ЄС співвідношення кількости студентів до одного викладача менше, ніж десять. Насправді в Україні воно ніби менше, ніж у Західній Європі (міністр має статистику ЮНЕСКО), тому його конче треба збільшити.

Детальніше...

Локшина, яку Медведчук навішує на вуха українцям, уже смердить

05Минув рік, як на нашому політичному небосхилі «реінкарнувався» так званий сірий кардинал Віктор Медведчук і проголосив про створення громадського руху «Украинский выбор» (на сітілайтах і бігбордах усі написи — лише російською мовою). Усім зрозуміло, що це — реалізація антиукраїнського проекту Москви, із якою Медведчук устиг поріднитися, взявши в куми своєї доньки Дарини Владіміра Путіна та дружину Дмітрія Медведєва. Вислужуючись перед своїми покровителями, лідер «УВ» затято виступає за вступ України у Митний союз, за її федералізацію, за надання російській мові статусу державної.

Детальніше...

Тарифи на телефонні послуги зростають і у Великий піст

06Великий піст вплинув на продажі продуктів харчування

Великий піст, який цього року триває від 18 березня до 4 травня, кардинально змінив структуру споживання українців, повідомляє Forbes.ua.

Детальніше...

Портрети відомих українців на тлі доби. Науково-творча лабораторія Надії Миронець

07Цього року відзначає 80-літній ювілей шанований історик і віддана патріотка України Надія Іванівна Миронець. Ще в 1990-ті роки Надія Іванівна акцентувала увагу на ролі особистісного фактору в історичних процесах, а тому почала студіювати джерела особового походження — епістолярій та мемуари, підкреслюючи їхнє непересічне значення у реконструкціях як життєписів відомих особистостей, так і загальноісторичних процесів та подій. Пріоритетним джерелом Надії Іванівни, з яким нерозривно пов’язана її багатолітня праця, став епістолярій відомих українців переломної доби націєтворення та державотворення 1900–1920-х років: В. Винниченка, Є. Чикаленка, П. Стебницького, В. Липинського, Ю. Липи, О. Штуля, Г. Мазуренко, О. Басараб, С. Русової та ін.

Детальніше...

Про Україну та її славу

08-3Україна досі перебуває у колоніальному становищі — принаймні, окремі її громадяни не позбулись, ба і не воліють позбуватись, колоніальної залежности від імперсько-радянської ідеології. Тобто — від «правильного» і «неправильного» погляду на історію і сьогодення Української Держави, від поділу українців на «своїх» і «чужих». При цьому «неправильні» наукові погляди і дослідження, як і «чужі» співгромадяни, традиційно піддаються тавруванню і гострій критиці, яка переходить у ненависть.

Детальніше...

Гонорар

08-4В письменстві краснім є свої Атланти —

чи то Сервантес, чи Толстой, чи Дант.

Та блякнуть їхні визначні таланти

з тим поруч, що являє нам Гарант.

Детальніше...

Легенда про 26 квітня

09Давно, дуже давно, ще коли людини на Землі не було, закохалася зірка Полин у сонячного Сина — Світеня. Але Син Сонця змаловажив її почуттями: навіщо вона, мовляв, йому — така далека, що ледь видно, як блимає на Небі. Ні пригорнути, ні навіть слова сказати. Бо поки дійде те слово від нього до неї та від неї до нього — збіжать мільйони літ. І не звичайних, земних, де мешкав Син Сонця. А світлових. Бо ж перемовлятися могли вони тільки світлом. Обоє ж зі світла. Він — частка батькового тіла, Сонця. А вона — сама Сонце, бо ж — Зірка.

Детальніше...

До «Замку Радомисль» нарешті прокладуть пристойну дорогу

09-1Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль», що на Житомирщині, — унікальний туристичний об’єкт, що не має аналогів у світі. Про це на засіданні за «круглим столом» на тему «Європейські експерти допоможуть українському бізнесу» заявив експерт SWISSCONTACT Senior Expert Corps Фетце Пільман. На думку експерта, унікальність «Замку Радомисль» полягає у розташуванні в замку єдиного у світі музею української домашньої ікони, де зберігається понад 5000 експонатів. «За своє життя я побував практично у всіх країнах Європи, але вперше зустрів таке поєднання історії з культурою та мистецтвом, — сказав Фетце Пільман. — Державна та місцева влада повинні бути зацікавлені і максимально підтримувати роботу комплексу, адже туристи, що відвідують замок, окрім свого духовного і культурного розвитку, сприяють покращенню міжнародного іміджу країни, створенню нових робочих місць та наповненню місцевого бюджету. Я був щиро здивований відсутністю дороги до комплексу. Під час свого візиту я провів зустріч із керівництвом міста і области, і мені пообіцяли, що дорога до Замку в цьому році буде».

Детальніше...

Хочеш миру — готуйся до війни

10«Велику цивілізацію не здолати ззовні,
поки
вона не зруйнує себе зсередини»

Ця древня мудрість була закладена в генах пращурів і передавалася з молоком матері. Тому що знали: сильних поважають, а слабим співчувають. Бо сила Закону — в тому, що він служить Силі. Отже, й порох завжди тримали сухим.

Детальніше...

«Солов’ями прикутий…»

11Цьогоріч 30 квітня виповнюється 65 років від дня народження талановитого українського поета, члена Спілки письменників України і Спілки українських письменників Словаччини Ярослава Павуляка (1948–2010).

Детальніше...

«Вітаєте мене у приміщенні, де я не один рік сидів». Юрій Шухевич на своєму ювілеї в «Тюрмі на Лонцького»

12У вщент заповненому коридорі колишньої в’язниці КҐБ і гестапо вітали з 80-річчям відомого суспільно-політичного діяча, політв’язня Юрія Шухевича, сина Головного командира УПА. Соратники, відомі громадські діячі, історики та більш як сотня львів’ян прийшли поспілкуватися із легендою.

Детальніше...

Кияни голосують за «жорстку українізацію»

12-1У столичному арт-пабі «Бочка» професор антропології Орест Лютий у супроводі антитоталітарного гурту «Сталін унд Гітлер капут» презентував свою програму «Лагідна Українізація» та альбом «А я — не москаль».

Детальніше...

«Стежки у світах» привели до Парижа

13-1Наприкінці березня на 33-му Книжковому салоні в Парижі Україну було представлено окремим стендом. Сюди завітала й група письменників з України. Зокрема — поет та перекладач з французької, член-кореспондент Європейської Академії наук, мистецтв і літератури (Париж) Дмитро Чистяк, який презентував свій черговий доробок — перекладену й упорядковану антологію української поезії «Сонячні кларнети» («Clarinettes solaires») французькою мовою. У цій книжці на 109 сторінок, виданій у престижному паризькому видавництві «Institut culturel de Solenzara», представлено вірші поетів різного часу: від Павла Тичини, Миколи Вінграновського — до Ігоря Андрусяка, Сергія Пантюка. Подано тут і поезію Олександра Балабка, більш відомого в Україні як поета-пісняра, а надто — автора повістей, есе і подорожніх нарисів про видатних українців у серії «Стежками українців у світах».

Детальніше...

Українці в республіці Комі: нам допомагає Господь

13-3Шановні друзі!

Дякуємо вам за газети «Українське Слово» і збірки поезії. Це — важлива духовна підтримка для нас.

Детальніше...

Леонід Булаховський: чи пора переоцінювати цінності?

14-1Чотирнадцятого квітня минуло 125 років з дня народження Леоніда Арсенійовича Булаховського — видатного вченого в галузі слов’янського мовознавства, фахівця широкого мовознавчого профілю, громадського діяча. У полі його досліджень були всі слов’янські мови. Проте основну увагу вчений зосереджував на українській та російських мовах. Серед фундаментальних його праць — двотомник «Курс сучасної української літературної мови» за його редакцією і з його участю, «Питання походження української мови», «Курс русского литературного языка», «Исторический комментарий к русскому литературному языку». В різні роки в журналах друкувалися його досліди «З історичних коментаріїв до української мови» тощо. Крім того, у доробку науковця — багато праць меншого обсягу (усього — 400 назв досліджень, рецензій та ін.).

Детальніше...

У майстерні сучасного іконописця

14-2До свята Великодня відкрилася виставка київського художника Романа Селівачова «РОЗПИС, ІКОНОПИС, СТІНОПИС». Експонуються ікони, зразки декоративного розпису на меблях, монументальні стінописи, виконані протягом останніх трьох років для храму св. мучениці Тетяни у Києві.

Детальніше...

Онукотерапія, або як знову цікаво прожити своє життя

16Любов до онуків може бути різною. У моєї бабусі Ольги було 17 онуків. Деякі з них приїжджали здалеку. Щоразу розлуку з ними вона сприймала дуже болісно, тож залишала на піску слідок-відбиток ніжки, накривала його дощечкою і часто милувалася ним, щоб хоч якось зменшити сум. Отак малограмотна сільська жінка висловлювала свою величезну любов до онуків.

Детальніше...

Ви тут: Головна Архів 2013 № 17 (3628) 24–30 квітня 2013 року

雪茄| 雪茄烟网购/雪茄网购| 雪茄专卖店| 古巴雪茄专卖网| 古巴雪茄价格| 雪茄价格| 雪茄怎么抽| 雪茄吧| 雪茄哪里买| 雪茄海淘| 古巴雪茄品牌| 推荐一个卖雪茄的网站| 非古雪茄| SO站| 港水雪茄 帕特加斯d4 大卫杜夫雪茄 高希霸雪茄 蒙特雪茄 好友雪茄

古巴雪茄品牌| 非古雪茄品牌

噴畫| banner| banner 價錢| Backdrop| Backdrop 價錢| 易拉架| 易拉架 價錢| 橫額| 印刷| 橫額印刷| 印刷 報價| 貼紙| 貼紙印刷| 宣傳單張| 宣傳單張印刷| 展覽攤位| 書刊 印刷| Bannershop| Ebanner| Eprint| 印刷公司| 海報| 攤位| pvc板| 易拉架設計| 海報印刷| 展板| 禮封| 易拉架尺寸| foamboard| hk print| hong kong printing| Printing| 喜帖| 過膠| 信封| backdrop| print100| 咭片皇| 印館

邮件营销| Email Marketing| 電郵推廣| edm营销| 邮件群发软件| edm| 营销软件| Mailchimp| Hubspot| Sendinblue| ActiveCampaign| SMS

wms| vending machine| barcode scanner| QR code scanner| SME IT| it solution| rfid tag| rfid| rfid reader| it outsourcing| POS label| IRLS| IT Support| system integration| software development| inventory management system| label printing| digital labelling| barcode label| Self Service Kiosk| Kiosk| Voice Picking| POS scanner| POS printer| System Integrator| printing labels| Denso| inventory management| warehouse management| Business service| vending| mobile app development| terminal handheld| printer hong kong| thermal printer| thermal label printer| mdm| mobile solutions| mdm solutions| mobile device management

Tomtop| Online Einkaufen| Zeblaze

Addmotor electric bike shop

Beauties' Secret化妝及護膚品

DecorCollection歐洲傢俬| 傢俬/家俬/家私| 意大利傢俬/實木傢俬| 梳化| 意大利梳化/歐洲梳化| 餐桌/餐枱/餐檯| 餐椅| 電視櫃| 衣櫃| 床架| 茶几

地產代理/物業投資| 租辦公室/租寫字樓| Office for lease / office leasing| Office building| 甲級寫字樓/頂手| 商業大廈| Commercial Building| Grade A Office| Office for sale| Hong Kong Office Rental / Rent Office| 地產新聞

香港甲級寫字樓出租

中環中心| 合和中心| 新文華中心| 力寶中心| 禮頓中心| Jardine House| Admiralty Centre| 港威大廈| One Island East| 創紀之城| 太子大廈| 怡和大廈| 康宏廣場| 萬宜大廈| 胡忠大廈| 信德中心| 北京道1號| One Kowloon| The Center| World Wide House

Wycombe Abbey| 香港威雅學校| private school hong kong| English primary school Hong Kong| primary education| top schools in Hong Kong| best international schools hong kong| best primary schools in hong kong| school day| boarding school Hong Kong| 香港威雅國際學校| Wycombe Abbey School